O nás

IQ Group je česká inovativní společnost spojující odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Jsme dynamicky rozvíjející se společnost v oblasti elektroinstalací, dodávky a montáž svítidel či bezpečnostních systémů. K našim službám patří nejen dodávky systému MaR, ale také silnoproudé a slaboproudé systémy.

Výsledky naší práce můžete aktuálně najít nejen v ČR a na Slovensku, ale také v EU, kde se dlouhodobě zaměřujeme na zákazníky požadující nejvyšší kvalitu.

Nabídka našich produktů a služeb pokrývá kompletní portfolio, počínaje cenovou nabídkou, přes projektovou dokumentaci, až po dodávku, montáž a záruční a pozáruční servis konče. Tyto služby dodáváme pro velké obchodní komplexy, kanceláře a komerční budovy, nemocnice, či průmyslové objekty a logistická centra.

Naši profesionální zaměstnanci jsou držiteli osvědčení a certifikátů potřebných k provádění této činnosti a pravidelně prochází technickým školením.Doposud jsme úspěšně realizovali celou řadu špičkových řešení velkého rozsahu u významných projektů. V naší práci klademe důraz na spolehlivost vybraných výrobků a technologií, kvalitu integrace a ekonomiku řešení. Tyto parametry, které si naši zákazníci nejvíce cení, jsou naším hlavním kritériem i do budoucnosti. 

Zákazník je vždy naším partnerem, proto nejprve diskutujeme jeho individuální business potřeby a procesy, a až následně vybíráme a navrhujeme vhodnou technologii.

Naše činnost

Doposud jsme úspěšně realizovali celou řadu špičkových řešení velkého rozsahu u významných projektů. V naší práci zásadně klademe důraz na spolehlivost vybraných výrobků a technologií, kvalitu integrace a ekonomiku řešení. Tyto parametry, které si naši zákazníci nejvíce cení, jsou naším hlavním cílem i do budoucnosti. Zákazník je vždy naším partnerem, proto v první řade diskutujeme jeho individuální business potřeby a procesy, a až následně vybíráme a navrhujeme vhodnou technologii.